bodrum-amanruya_resort_hotel-1

Amanrüya Resort Bodrum

Adını, Sanskritçe huzur anlamına gelen “aman” ve Türkçe “rüya” kelimelerinin birleşiminden alan Amanrüya Resort, doyumsuz bir Bodrum Keyfi sunuyor.

Dünyada, tarih ve doğal güzellikleri aynı eşit güzellikte sunan nadir yerlerden olan Bodrum’da bulunan Amanrüya Resort, 4 mevsim hizmet veren yapısıyla, dünya çapında ün yapmış nadide tesislerimizden birisidir. Nefes kesen  bir manzara eşliğinde, kusursuz bir misafirperverlik sunan bu otel, her yıl, dünyanın dört bir yanından  özel misafirlerini ağırlar.

Osmanlı ve Akdeniz mimarisiyle tasarlanmış odalarda, her türlü lüksün yer aldığı bu özel otel, bembeyaz duvarlarıyla dingin bir konaklama sunuyor.

Farklı noktalardaki restoranlarında, Türk mutfağının en güzel örneklerini sunan Amanrüya Resort, ayrıca; Uzakdoğu mutfaklarından da seçme lezzetlere sahip. El yapımı ekmeklerin ve özel meze tabaklarının süslediği masalarda, gerçek bir ziyafet ortamı misafirleri bekliyor.

Kütüphane, sanat galerisi ve butik bir mağazaya da sahip Amanrüya Resort, sıradışı bir tatil isteyenlere, eşsiz ayrıcalıklarla dolu muhteşem bir tatil vadediyor.
Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin, haberdar olun.


Mail List

Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun!


Bize Ulaşın

Halaskargazi Cad. Maya İş Merkezi No: 94 K:5 D:16 Osmanbey