datça d maris

D-Hotel Maris


Ege ve Akdeniz’in buluştuğu noktada, nefes kesen bir koyun zirvesinde, ayrıcalıklı bir otel.

Mis kokulu çamlarla çevrili D- Hotel Maris, volkanik dağları ve büyüleyici 5 doğal plajıyla, bir dağ köyü olan Bayır’da yer alıyor. 156.000 metrekare Alana konuşlu bu güzide tesis, Smyrna antik kentinin kalıntılarını üzerine kurulmuş durumda.

Her biri cömertçe tasarlanmış 200 oda ve 1 özel villaya sahip D-Hotel Maris, konuklarını karmaşadan ve dağınıklıktan uzaklaştırarak dinlendiriyor. Pencere kenarlarındaki küvetler eşsiz bir deneyim sunarken, titizlikle düşünülmüş detaylar, konaklamayı unutulmaz kılıyor.

Oda-kahvaltı hizmet veren D-Hotel Maris, 4 tanesi gündüz hizmet vermek üzere, toplamda 5 a la carte restorana sahip. Bu restoranlarda, İtalyan, Asya, Ege ve Türk mutfaklarından seçme lezzetler sunulmakta. Ayrıca snack barda, günün her saatinde alternatif atıştırmalıklar bulmak mümkün.

Özel bakım odaları, arındırıcı dinlenme alanları ve uzman terapistleriyle, ruhsal arınma isteyenlere muhteşem bir spa deneyimi sunan D-Hotel Maris, uluslararası ödüllere sahip spa tesisiyle fark yaratıyor.

Dalaman Havalimanı’na 130, Bodrum Havalimanı’na ise 155 km uzaklıkta bulunan D-Hotel Maris, konuklarına cennetten bir parka sunuyor.
Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin, haberdar olun.


Mail List

Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun!


Bize Ulaşın

Halaskargazi Cad. Maya İş Merkezi No: 94 K:5 D:16 Osmanbey