Mardan-Palace

Mardan Palace Hotel Antalya

Geçmişin zarafetini, günümüz modern lüks anlayışıyla harmanlayan Mardan Palace Hotel Antalya, normlar ötesi bir hizmet ve konaklama tecrübesi sunuyor. 

Antalya merkezde bulunan Mardan Palace Hotel Antalya, konuklarının tüm ihtiyaçlarını en lüks biçimde karşılamak üzere tasarlanmıştır. Deneyimli ve tecrübeli ekibinin tamamı  özel olarak seçilmiş olup, 24 saat konukların emrindedir.

Türkiye’nin son yıllardaki en ünlü otellerinden olan Mardan Palace Hotel Antalya’nın tüm odaları, Toros Dağları’nın olağanüstü manzarasıyla, uçsuz bucaksız yüzme havuzunu kanatları altına alan Da Vinci Köprüsü’yle ve Akdeniz manzarasıyla süslüdür. Bu şaşaalı odalar modern bir rahatlık ve lüksten beklenebilecek her şeye sahiptir. Bu özel hizmetlere 24 saat ‘butler hizmeti’ de dahildir.

Tam 21 adet yiyecek noktası bulunan Mardan Palace Hotel Antalya’da egzotik bir Uzak Doğu yemeği ya da şık bir batı menüsü denemek isterseniz, emrinizde 10 adet restoran bulunuyor. Alternatif olarak da, oda servisiyle arzu ettiğiniz menüyü odanıza istemeniz münkün. Bir şelaleye sahip Onyx Bar ve Monkey Club ise dünyanın en güzel kokteyllerini konuklarına sunuyor.

Ruhsal ve fiziksel yenilenme için nefes kesici tesisler sunan Mardan Palace Hotel Antalya, dünyanın dört bir yanından gelen  terapistleri ve Çin, Ayuverdik, Avrupa, Bali, Doğu ve Türk ritüelleriyle, konuklarına çok özel bir spa deneyimi vadediyor.

2 adet balo salonu, 17 toplantı odası, sinema salonu ve 3 farklı fuayesi ile, çok özel toplantı ve organizsyonlara ev sahipliği yapan Mardan Palace Hotel Antalya, firma ve kuruluşlara saray atmosferinde kusursuz bir ortam sunuyor.

Antalya Uluslararası Havalimanı’na 25 dakika mesafede bulunan Mardan Palace Hotel Antalya, sıradışı lüks anlayışıyla Akdeniz’in en göz alıcı otelleri arasında yer alıyor.
Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin, haberdar olun.


Mail List

Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun!


Bize Ulaşın

Halaskargazi Cad. Maya İş Merkezi No: 94 K:5 D:16 Osmanbey