dublin

Dublın Kıldare Vıllage

Kildare Village Dublin’den sadece 1 saat uzaklıkta bulunmaktadır. Avrupa’nın Paris ve Londra’dan sonra en fazla turist çeken şehirlerinden biri olan İranda’nın başkenti Dublin Avrupa’nın en önemli kültürel merkezlerinden biri olup ayrıca Jonathan Swift, Maeve Binchy, Bram Stoker, Oscar Wilde, William Butler Yeats, George Bernard Shaw, Seán O’Casey, Samuel Beckett, Brendan Behan ve Roddy Doyle gibi, birçok ünlü yazarın çıktığı bir şehirdir.
İrlanda tatili yapmaktan keyif alacak misafirlerimiz, İngiliz ve uluslararası modacı ve markalardan çok cazip fiyatlarla 60% a varan indirimlerle alışveriş imkanı sağlamaktadır.

60’ dan fazla markaların bazıları;

7 for all Mankind , All Saints , Anya Hındmarch , Calvin Klein Jeans , Cath Kidston , Coast , Desigual , DKNY , Furla , Hackett , Hugo Boss , Jack Wills , Jaeger , Juıcy Couture , Karen Millen , Lacoste , L.K Bennett , Louise Kennedy , Molton Brown , N. Peal , Radley , Reiss , Superdry , Ted Baker , Thomas Pink , Villeroy&Boch , Worldford vs

kildare-village-one-of

İrlanda seyahatiniz için size özel otelinizden, uçak rezervasyonunuza, konser biletinizden, alışveriş turunuza, transferinize, restaurant rezervasyonunuza kadar bize sadece tarihlerinizi ve isteklerinizi bildirmeniz yeterli detayları bırakın biz sizin için çalışalım ve sizi mutlu edecek alternatiflerimizi sizlere sunalım. Dessin Turizm seyahat danışmanımız ile info@dessin.com.tr den irtibata geçebilirsiniz.
Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin, haberdar olun.


Mail List

Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun!


Bize Ulaşın

Halaskargazi Cad. Maya İş Merkezi No: 94 K:5 D:16 Osmanbey