london

London Bıcester Vıllage

Londra’dan sadece 1 saat uzaklıkta tarihi Oxfordshire’da bulunan Bicester Village. Londra tatili yapmaktan, müzikallere gidip, müze ve sergileri gezmekten keyif alanlar için İngiliz ve uluslararası modacı ve markalardan çok cazip fiyatlarla 60% a varan indirimlerle alışveriş imkanı sağlamaktadır.

130’ dan fazla markaların bazıları,

Alexander Mcqueen, Anya Hindmarch , Bally , Brooks Brothers , Cath Kidston , David Clulow , Dunhill , Gieves&Hawkes , Jack Wills , Matthew Williamson , Marni , Mulberry , Paul Smith , Penhaligon’s , Smythson Superdry , Temperley London , Thomas Pink , Salvatore Ferragamo , Vivienne Westwood , Worlford , Yves Saint Laurent vs

London Bıcester Vıllage

Londra seyahatiniz için size özel otelinizden, uçak rezervasyonunuza, müzikal biletinizden, alışveriş turunuza, transferinize, restaurant rezervasyonunuza kadar bize sadece tarihlerinizi ve isteklerinizi bildirmeniz yeterli, detayları bırakın biz sizin için çalışalım ve sizi mutlu edecek alternatiflerimizi sizlere sunalım. Dessin Turizm seyahat danışmanımız ile info@dessin.com.tr den irtibata geçebilirsiniz.
Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin, haberdar olun.


Mail List

Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun!


Bize Ulaşın

Halaskargazi Cad. Maya İş Merkezi No: 94 K:5 D:16 Osmanbey