las-rozas-village

Madrid-Las Rozas Village

Las Rozas Village Zengin tarihi mirasının yanı sıra canlı bir kültür ve sanat merkezi olarak da önem taşıyan Madrid’e sadece 25 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Madrid kültür ve tarihi zenginliğinin yanı sıra tüm yıl boyunca devam eden festivalleri ile de çok ünlüdür.
Las Rozas Village’de İspanyol ve uluslararası modacı ve markalardan çok cazip indirimlerle alışveriş imkanı sağlamaktadır.

100’ den fazla markaların bazıları;

Adolfo Dominguez , Armand Basi , Armani Outlet , Bally , Belstaff, Bvlgari , Ch Carolina Herrera Company Store , Camper , Castaner , Custo Barcelona , Desgual , Escada Sport , Furla Hackett , Hoss Intropia , La Perla , Micheal Kors , Pedro Del Hierro , Pretty Ballerinas , Purficacıon Garcia, Swarovski , Tag Heuer , Tous , Wolfor vs.

Madrid-Las Rozas Village

Madrid seyahatiniz için size özel otelinizden, uçak rezervasyonunuza, konser biletinizden, alışveriş turunuza, transferinize, restaurant rezervasyonunuza kadar bize sadece tarihlerinizi ve isteklerinizi bildirmeniz yeterli detayları bırakın biz sizin için çalışalım ve sizi mutlu edecek alternatiflerimizi sizlere sunalım. Dessin Turizm seyahat danışmanımız ile info@dessin.com.tr den irtibata geçebilirsiniz.
Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin, haberdar olun.


Mail List

Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun!


Bize Ulaşın

Halaskargazi Cad. Maya İş Merkezi No: 94 K:5 D:16 Osmanbey