24019316

Casa Dell Arte Bodrum

Her bir noktasından sanat akan yapısı ve muhteşem manzarasıyla, Bodrum’un en göz alıcı otellerinden olan Casa Dell Arte, dünü, bugünü ve yarını tek bir elden sunuyor. 

Sanatsal atmosferiyle, kategori dışı bir tesis olan Casa Dell Arte, Bodrum’un en güzel noktalarından birinde; Torba’da bulunuyor. Bir balıkçı kasabası olan Torba, sahip olduğu güzelliklerle muazzam bir tatil ortamı sunuyor.

Büyükkuşoğlu Ailesi kolleksiyonuyla süslenmiş otelin dört bir yanı, ilham verici sanat eserleriyle dolu. Sadece 37 odaya sahip bu nadide otelde tüm odalar el yapımı, egzotik mobilyalarla döşenmiş durumda. Ailenizle birlikte, unutulmaz anlar geçirebileceğiniz bu yaşam alanları, rahatlatıcı ve ferah yapısıyla ruhunuzu dinlendirecek.

Muhteşem bir wellness merkezine sahip Casa Dell Arte’ın, sihirli ellere sahip masözleri, konukları yeni doğmuş bir bebek gibi arınmışlığa ulaştırırken, spor tutkunları ise yoga ve Muay Thai ile formda kalmaya devam ediyorlar.

Gonca adındaki balık restoranıyla da konuklarına gerçek bir Akdeniz akşamı sunan Casa Dell Arte, masaların kumsala kurulu olduğu bu muhteşem restoranda, el yapımı yemekler ve dünya mutfaklarından seçme lezzetlerle, unutulmaz akşamlar hazırlıyor.

Bodrum Torba’da bulunan Casa Dell Arte, her metrekaresinden sanat akan yapısıyla, sıra dışı bir tatil geçirmek isteyen misafirlerine aradıkları tatili sunuyor.

 

 
Social Media

Follow Us on Our Social Platforms to Stay Informed


Mail List

Be Aware of Innovations and Campaigns!


Contact Us

Halaskargazi Cad. Maya İş Merkezi No: 94 K:5 D:16 Osmanbey