ofis

Hakkımızda

Dessin Turizm Bir Atasay Grubu Kuruluşudur.

1937 yılında başlayan iş hayatını, bugün sektöründe dünyanın en büyük şirketleri arasına girerek bir başarı öyküsüne çeviren Atasay Grubu, tüm faaliyetlerini kurumsal yurttaşlık esasına göre gerçekleştirir.

Kuyumculuk başta olmak üzere; inşaat, enerji, havacılık ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren Atasay Grubu, dünyanın dört bir yanına yayılan faaliyet alanlarında, Türkiye’yi de gururla temsil eder.

Atasay Grubu, etik kuralları ciddiye alan, saygılı, dürüst bir rekabet anlayışına sahip olup “kazan-kazan” ilkesine uygun hareket eder.

Gelişim stratejisini kararlılıkla devam ettiren Atasay Grubu, Türkiye’deki değişimlere ön ayak olur. Dessin Turizm, bu tecrübe ve iş bilirliğin ürünüdür.

Özgün yaklaşımımızla, Türkiye’deki Turizm algısını değiştirip, sektöre kazandırdığımız, “kişiye özel seyahat tasarımı” kavramıyla, modern seyyahlara beklentilerinin ötesinde tatiller hazırlıyoruz.

Toplantı, seminer, organizasyon ve kongre gibi etkinliklerde, ihtiyaca özel paketler hazırlayıp, tecrübe ve uzmanlığımızla, kurumsal firmalara ayrıcalıklı çözümler sunuyoruz.

Hizmet verdiğimiz kişi ve firmaların mutluluk ve başarılarını somut prestij kaynağı olarak görüp, bir müşteriden ziyade çözüm ortağı olarak kabul ediyoruz.

Topluluğun bir asırlık köklerinden aldığımız güç ve zaman içerisinde kazandığımız tecrübeyle, yüksek marka değerine sahibiz. Hedefimiz, sektörün liderleri arasında yer almaktır.

Şirket Profili

Dessin Turizm Seyahat A.Ş.
Cumhuriyet Cad. Çelik Apt. No.141/3
34367 Harbiye/İstanbul

V.D : Mecidiyeköy Vergi Dairesi
V.NO : 2930454206
Mersis No : 0293045420600016
Tel.No : +90 212 224 20 15
Faks No : +90 212 224 20 18
E-Mail : info@dessin.com.tr
Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin, haberdar olun.


Mail List

Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun!


Bize Ulaşın

Halaskargazi Cad. Maya İş Merkezi No: 94 K:5 D:16 Osmanbey