four seasons bosphorus 1

Four Seasons Bosphorus

Görkemli İstanbul Boğazı’nda, eski bir Osmanlı sarayından devşirme şık bir inziva merkezi…

Dünyanın en saygın otel zincirlerinden Four Seasons‘ ’ın, İstanbul’daki bir diğer oteli olan ‘Four Seasons Hotel İstanbul at the Bosphorus’ , boğaza nazır konumuyla, paha biçilemez bir manzara sunuyor. Osmanlı ruhuna sadık kalmış bir iç tasarıma sahip otelde, şıklık ve lüks anlayışı detaylarda değil, bizzat her köşede dışa vuruyor..

Geçmiş ve geleceğin doğru ve usta bir yaklaşımla birleştirildiğinde, ne denli büyüleyici sonuçlar vereceğinin somut kanıtlarından olan ‘Four Seasons Hotel İstanbul at the Bosphorus’ , panoramik boğaz manzaralı odalarında, misafirlerine çok özel bir konaklama tecrübesi sunuyor.

Her ‘Four Seasons’ oteli gibi ayrıcalıkları standart olarak sağlayan Bosphorus, sahip olduğu restoranlarla, İtalyan ve Türk lezzetleri başta olmak üzere, Akdeniz Mutfağı’nın en özel seçeneklerini sunuyor. Kral sofralarını kıskandıran açık büfe kahvaltı hizmeti ise modern bir ziyafet niteliğindedir.

Türk Hamamı’nın egzotik atmosferinde içkilerinizi yudumlayabileceğiniz bu kategori dışı tesisin Spa ve vücut bakım üniteleri ise, bebeksi bir arınma sunar.

İstanbul’un tarihi, eğlence ve alışveriş mekanlarının en önemlilerinin yanı başında olan ‘Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus’, tüm dünyadan uzak fakat bir o kadar da şehrin merkezinde, modern bir inziva için sizi bekliyor.
Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin, haberdar olun.


Mail List

Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun!


Bize Ulaşın

Halaskargazi Cad. Maya İş Merkezi No: 94 K:5 D:16 Osmanbey