Kempinski-Hotel-Barbaros-Bay-_1261488106

Kempinski Hotel Barbaros Bay

Her şeyin sizin yerinize düşünüldüğü, tüm ilgi ve algınızı Bodrum’un güzelliklerine ayıracağınız bir Kempinski klasiği.

Yalnız kalmak istediğinizde yalnız, hareketli bir ortam istediğinizde de fazlasıyla hareketli ortamlar sunabilen Barbaros Koyu’nda yer alan Kempinski Hotel Barbaros Bay, 70.000 karelik büyülü bir alana sahip.

Ege’nin maviliğine açılan panoramik camları, balkon veya teraslarıyla, huzurun sizi sarmalaması için incelikle dizayn edilmiş odalara sahip Kempinski Hotel Barbaros Bay, 149  odası ve 24 suitiyle, muhteşem Ege manzarasına bakan gerçek bir cennet sunuyor.

Kempinski Hotel Barbaros Bay’in, farklı ülkelerden oluşan tecrübeli ekibinin Ege’nin kusursuz lezzetlerini taptaze malzemelerle sunduğu yeme-içme mekanlarında, her bir öğün ziyafet kıvamında geçiyor. Tam 7 ayrı restorana sahip Kempinski Hotel Barbaros Bay’de, ayrıca, Ege’ye bakan geniş pencere ve teraslarda, yıldızların keyfini çıkarabilirsiniz.

Son teknoloji Spa üniteleriyle, Ege’nin benzersiz manzarasının birleştirildiği özel bir Spa merkezine de sahip olan Kempinski Hotel Barbaros Bay, Uzakdoğu terapileriyle, fiziksel ve ruhsal bir dinginlik sunuyor. Tam donanımlı gym ve fitness salonunda ise lisanslı fitness eğitmenleri, kişisel sağlık ve fitness hedeflerinize ulaşmanız için size yol gösteriyor.

Kempinski Hotel Barbaros Bay, ayrıca iş ya da sosyal toplantılar için ideal bir ortam sunuyor. Önemli bir iş toplantısı, küçük bir aile buluşması, ya da hayallerinizdeki düğün için her ayrıntının kusursuz olarak düşünüldüğü organizasyonlar, profesyonel ekip tarafından ustaca gerçekleştiriliyor.

Bodrum’un merkezine ve canlı gece hayatına çok yakın olan Kempinski Hotel Barbaros Bay, Milas Bodrum Havalimanı’na (BJV) sadece 38 kilometre uzaklıkta bulunuyor.
Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin, haberdar olun.


Mail List

Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun!


Bize Ulaşın

Halaskargazi Cad. Maya İş Merkezi No: 94 K:5 D:16 Osmanbey