*temp*

Kempinski Hotel the Dome

Kempinski’nin şaşalı lüks anlayışının Belek’in cennetsi doğasıyla buluştuğu, tüm detayların konuklara eşsiz bir tatil sunmak için düşünüldüğü muhteşem bir golf cenneti.

Görkemli Toros Dağları’nın güneyinde, çam ağaçlarının zümrüt yeşili ile Akdeniz’in turkuaz renginin buluştuğu, müthiş yeşil alanlarıyla golf turizminin başkenti olan Belek’te bulunan Kempinski Hotel the Dome, Selçuklu İmparatorluğu’nun heybetli mimarisini yansıtıyor.

Konforun, şık bir lüks anlayışıyla sunulduğu bu özel tesiste, teknolojinin tüm olanaklarına sahip odalar, ilham verici Akdeniz manzarasının yanı sıra, Türkiye’nin yegane PGA golf sahası olan Sultan’ın, muhteşem manzarasını sunuyor. Ayrıca, en az iki yatak odası ve özel havuzlara, 18 adet muhteşem villaya sahip Kempinski Hotel the Dome, bu çok özel yaşam alanlarında, alışılagelmiş Kempinski keyfini yansıtıyor.

Zevkle tasarlanmış çeşitli mekanlarından, İtalyan Mutfağı’ndan Türk Mutfağı’na, bir çok kültürün en güzel lezzetlerini sunan Kempinski Hotel the Dome, ayrıca havuz başı atıştırmaları yapabileceğiniz lezzet duraklarına da sahip.

Golf turizminin ülkemizdeki mihenk taşlarından olan Kempinski Hotel the Dome misafirlerine muhteşem iki golf sahası sunuyor. Türkiye’nin tek PGA sahası olan “Sultan” ve ”The Pasha” tüm ziyaretçilerin hizmetinde.

Kempinski Hotel the Dome’un sunduğu ayrıcalıklar arasında, birbiriyle bağlantılı lagünlerden oluşan büyük bir açık havuz, ısıtmalı bir kapalı havuz, üç adet kil zemin tenis sahası, fitness salonu ve çocuk klübü de yer alıyor.

3.600 metrekare alan üzerine kurulu, The Dome Sanitas Spa ise gerçek bir huzur ve rahatlama sahası sunuyor. Osmanlı ve Selçuklu Kültürü’nün bir izdüşümü olan hamamlar, ziyaretçilerini suların büyülü dünyasına davet ediyor.

Kempinski Hotel The Dome; Antalya Uluslararası Havaalanı’a 25 dakika, şehir merkezine 45 dakika uzaklıkta olup Belek – Kadriye’de yer alıyor.
Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin, haberdar olun.


Mail List

Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun!


Bize Ulaşın

Halaskargazi Cad. Maya İş Merkezi No: 94 K:5 D:16 Osmanbey