kuum-hotel-spa-genel-75925

Kuum Hotel Bodrum

Yeşilin ve mavinin iç içe geçtiği eşsiz güzellikteki Kuum Hotel & Spa Bodrum,  kendine ait koyunda, 1800 metrekarelik plajı ve 2200 metrekare’lik Spa’sıyla doğa ve deniz tutkunlarına özel bir tatil vadediyor. 

Tunçel Grup’a ait Kuum Hotel & Spa Bodrum’un  göz alıcı tasarımıyla dikkat çeken ve muhteşem Bodrum manzarasıyla büyüleyen odaları, konuklara Bodrum tecrübesinin özünü sunabilecek şekilde tasarlandı. Sadece 60 butik odaya sahip bu şirin otel, odalarındaki lüks donanımla, konuklara “ev” hissi yaşatıyor.

Her öğünün, ünlü  şefler tarafından bezenmiş zengin sofralar içerdiği Kuum Hotel’de, gün boyu dünya mutfağından farklı alternatifleri bulmanız mümkün. Beach Bar ise kumsalda geçirdiğiniz dakikalara tat katan bir menüye sahip.

Kendi özgün Spa anlayışıyla, geleneksel Spa rutinlerini yeniden yorumlayan Kuum Hotel, doğal bitki özleri ve aromatik kokularla, konuklarına sakinlik, dinginlik ve arınmışlık hissi sunuyor.

Helikopter, jet ve deniz uçağı transfer seçenekleri bulunan Kuum Hotel, Bodrum’un özünü yaşamak isteyen misafirlerini bekliyor.
Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin, haberdar olun.


Mail List

Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun!


Bize Ulaşın

Halaskargazi Cad. Maya İş Merkezi No: 94 K:5 D:16 Osmanbey