4Z7B68582

Maçakızı Bodrum

Daha siz sormadan, her isteğinizin yerine getirildiği, konukların keyfi için her detayın düşünüldüğü, Bodrum’un en ünlü otellerinden biri…

Bodrum’un en güzel noktalarından; Türkbükü’nde yer alan Maçakızı Bodrum, her yere olan yakınlığı ve muhteşem doğasıyla, parıltılı bir Bodrum tecrübesi sunuyor.

Gerçek bir tazelenme ve yeniden doğuş sunan Maçakızı Bodrum’un her bir odası cennete açılan bir pencere…  Modern mobilyalarla döşenmiş bu odalar, traverten zemin ve alttan ısıtma gibi şık detaylarla süslü. Banyolardaki yağmur duşları ve birinci sınıf malzemeler ise konaklamayı özel kılıyor.

Usta aşçılar tarafından hazırlanan yemeklerle, her bir tabağın sanat eserine dönüştüğü Maçakızı Bodrum’da, dünya mutfaklarından seçme lezzetler masaları süslüyor. Ayrıca özel bir şarap menüsüne de sahip olan Maçakızı Bodrum, seçkin kokteyllerle, damaklarda güzel bir tat bırakıyor.

Sadece fiziksel değil, ruhsal da bir rahatlama sunan Spa tesislerinde, usta masözlerinin büyülü ellerinden dünyanın tüm masajlarını tecrübe etmenizi sağlayan Maçakızı Bodrum, ömre ömür katıyor.

Bodrum Havalimanı’na 40, şehir merkezine ise 22 km mesafede bulunan Maçakızı Bodrum, bölgenin parmakla gösterilen otelleri arasında yer alıyor.
Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin, haberdar olun.


Mail List

Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun!


Bize Ulaşın

Halaskargazi Cad. Maya İş Merkezi No: 94 K:5 D:16 Osmanbey