slide-3

Mehmet Ali Konağı

Symi Limanı ve Symi Şövalyeleri Kalesi bölgesinde, özgün mimarisi, farklı servis anlayışıyla egzotik bir tatil deneyimi.

Datça’da yer alan ve tarihi cazibeyla modern konfor imkanlarını birleştiren Mehmet Ali Ağa Konağı, 19. yüzyıldan kalma, huzurlu bir köyde kültürel aktiviteler ve eşsiz müşteri memnuniyeti sunmakta.

Ayrıntılara büyük özen gösterilerek restore edilen Mehmet Ali Ağa Konağı’nın odalarının her biri ahşap zemin ve taş duvarlarla birlikte oldukça özgün ve orijinaldir.

Dinlenme Mehmet Ali Ağa Mansion’da başlıca önceliktir. Huzurlu ve tablo güzelliğindeki bahçelerde dolaşabilir, rahatlatıcı bir masaj ya da geleneksel bir Türk hamamı keyfini yaşayabilirsiniz.

Konağın avlusunda yer alan büyüleyici restoranda ise akşam yemekleri için romantik bir ortam ve çok hoş bir çeşme vardır.

Mehmet Ali Ağa Konağı ayrıca bir kültür merkezi olarak da hizmet vermekte. Müzik, resim ve meditasyon gerçekten eşsiz tatil yaratan mevcut aktivitelerden sadece bazıları.

Muğla’nın incisi Datça’da bulunan Mehmet Ali Ağa Konağı, tarihi modern konforla birleştiren yapısıyla orijinal bir taril sunuyor.
Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin, haberdar olun.


Mail List

Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun!


Bize Ulaşın

Halaskargazi Cad. Maya İş Merkezi No: 94 K:5 D:16 Osmanbey