49202

Toplantı

Tüm can alıcı noktalara yakın bir şehir otelinde, ruh tazeleyici bir resort’ta belki de dünyanın herhangi bir yerinde… Dessin Turizm olarak, iş dünyasının başrol oyuncularına, anahtar teslim, birinci sınıf toplantı organizasyonları tasarlıyoruz.

Uzman ekibimizle; konferans, workshop, panel, toplantı ve diğer tüm organizasyonlarda, çözüm ortaklarımıza, tüm odak ve enerjilerini kolayca toparlayacakları mükemmel ortamlar hazırlıyoruz. Teknoloji ve konforu, samimi bir hizmet anlayışıyla sunduğumuz bu organizasyonlarımızda, görsel sunumlardan planlamaya, tasarımdan ulaşıma, transferden catering’e tüm ihtiyaçlarınızı beklentilerinizin üzerinde karşılıyoruz.

Toplantı salonlarımızın tamamında; tepegöz, projeksiyon, perde, telefon, kürsü, flipchart, lazer işaretçi, mikrofon, beyaz tahta, televizyon, DVD, VCD, ses ve ışık düzeneği, hızlı internet bağlantısı, ayarlanabilir klima, ofis malzemeleri, hızlı internet gibi özellikler mevcut olup, bu organizasyonlarımızı, Türkiye’nin en saygın otellerinin aralarında bulunduğu çözüm ortaklarımızla birlikte organize ediyoruz.

Sahne sizin.
Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin, haberdar olun.


Mail List

Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun!


Bize Ulaşın

Halaskargazi Cad. Maya İş Merkezi No: 94 K:5 D:16 Osmanbey