unnamed

Alavya Hotel

Güne yogayla başlamak ve günü dut ağacının altında sonlandırmak ne kadarda hoş olsa gerek. Dansa ve doğaya doyma kavramı ne demek işte şimdi daha iyi anlayacaksınız. Odaların dizaynı, içinizi ısıtacak ve ihtişamı size harika bir tatil yaşatacak. Sabah gözünüzü açtığınız ilk andan itibaren huzur içinize ve deniz kokusu ciğerlerinize dolacak. Özlemini duyduğunuz doğa tüm canlılığıyla önünüze serilecek.
Alavya Otel yemeklerinde tadından ve bir o kadar da tazeliğinden ödün vermiyor. İster Mitu Café Bar & Bistro’da kahvenizi yudumlayın, ister arka bahçedeki FORYU Restaurant’da canlı müzik eşliğinde yemek yiyin tercih sizin.

alavya-tasarim-6

Alaçatı’nın merkezinde bulunan Alavya Otel doğanın tüm renklerini içinde barındırıyor. Bisiklete binme imkanı da sunan bu otel hayallerinizin ötesinde bir gerçek. Geçmişinde koca bir doğa barındıran Alavya Otel, tüm güzelliğiyle sizi bekliyor.

Toplam 25 odaya sahip Alavya Otel, 6 adet taş odasıyla sizi sessizliğin kollarına bırakıyor. Evinizin konforunu aratmayan bu odalara tanık olmak sizi şaşırtacak. Beyazın saflığıyla tasarlanmış olan odalar içinizi ferahlatacak. Sörf, yoga, spa, fitness ve pilates gibi aktiviteleri de vadeden otel sizleri huzura davet ediyor.

Alavya Otel Alaçatı’da bulunmaktadır. Alaçatı’ ya ulaşım İzmir’den sağlanmaktadır. Alaçatı- İzmir arası 70km(1 saat) dir.
Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada takip edin, haberdar olun.


Mail List

Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun!


Bize Ulaşın

Halaskargazi Cad. Maya İş Merkezi No: 94 K:5 D:16 Osmanbey